Sex Hattı

Sex, erkekler ve kadınlar için bir ihtiyaçtır. İnsanoğlu, var olduğu günden bu yana sex ile ilgili farklı fanteziler keşfederek, cinsel hayatlarını oldukça renkli bir hale getirebilir. Bu fantezi yöntemlerinden bir tanesi de özellikle erkekler için telefon da yapılan sexlerdir. Telefonda sex hattı ile yapma mümkündür. Cinsel fanteziler düşünce gücü ile de şekillenebilir. Bu nedenle de karşı cinsle ilişkiye girmeden de fantezi yapmak gayet doğal ve normal bir durumdur. Bazı insanlar bu durumdan çekinebilir ancak telefon sexleri oldukça yaygındır ve insanların ihtiyaçlarını karşılayabilmek için oldukça uygundur. İnternet ortamında bulunan sex hattı telefon numaraları ile bu kişilere ulaşmak son derece mümkündür.

Sex Hattı Numaraları

Telefonda sex yapmak için alternatif pek çok numara bulunmaktadır. Bu numaralar genel olarak yabancı servisler üzerinden sağlanmaktadır. Ancak bunun kesinlikle yasadışı veya dolandırıcılık olduğunu düşünmeyin. Aksine daha güvenli bir yöntemdir. Türk numaraların dolandırıcı olma ihtimali çok daha yüksektir. Bunun nedenini çok kısa açıklayalım; Türk hattı üzerinden yapılan telefon görüşmeleri operatörlerin paket tarifelerine dahildir. Yani burada kazanç tamamen telefon operatörlerine gider. Ancak yabancı numaraların verdiği hizmette kendi işletmeleri de kazanç sağlayabilmektedir. Bu numaraların anlaşmaları yabancı servisler üzerinden sağlandığı için anlaşma yapılan numaralara özel ödemeler gönderilmektedir.

Sex konusunda bir genelev düşünün. Geneleve gittiğinizde sex yapmanın ardından partnerinize bunun ücretini ödersiniz. Paralı sexte durum böyledir. Telefon sexinde ise numaralar ile yapılan anlaşmaların neticesinde yurtdışı servisleri üzerinden sağlanan görüşmelerde; operatörler numara sahibine de belirli bir ödeme yapar. Numaraların yabancı olmasının nedeni ise tamamen budur. Hizmet veren kişi veya kişiler Türkiye'de olsa da hizmet yurtdışı servisleri üzerinden sağlanır. Aksi takdirde Türk operatörler üzerinden yapılan görüşmelerde kazanç sadece operatörlere gider.

Telefonda sex hattı numaraları içinde internet üzerinden güvenilir sitelerden alınan numaralarla istediğiniz kadar iletişim kurabilirsiniz. Burada önemli olan güvenilir ve bilindik sitelerden temin edilen numaralardan görüşmeler sağlanmasıdır. İnternetten alınan sex hattı numaraları için dikkat edilmesi gereken konu ise görüşme sırasında hiçbir kimlik ve kart bilgisinin paylaşılmamasıdır. Bu bilgileri isteyen numaraları gerekli yerlere şikayet etmeniz gerekir. Görüşmenin amacı bellidir. Telefonda sex yapmak. Bu nedenle de hiçbir kişi sizden bu bilgileri istemez.

Sex Hattında Ne Yapılır?

Telefonla sex hattında karşınızda bir kadın olur. Telefonda cinsel fantezilerin karşılıklı olarak konuşması ile kişinin kendi kendini tatmin etme yöntemi ile orgazm sağlanmaktadır. Telefonda bu işi yapan kadınlarla konuşulması cinsel isteğin sınırlarını zorlayan niteliktedir. Bu nedenle de sex hattında ne yapılır sorusu oldukça sık sorulmaktadır. Telefonla yapılan sexte karşı cinsin karşısında erkek olarak konuşarak karşılıklı bir orgazm sağlanabilir. Telefon sexsinde önemli olan kadınlarla nasıl konuşup iletişim kurulacağını bilmektir. Öncelikle karşıdaki kadının tamamen telefon sexi yapan ve bunun işi olduğunu unutmamak gerekir. Yani bu tarz konuşmalarda çekingen tavırlar her iki taraf içinde zorlu olur.

Burada görev yapan kadınlar son derece profesyoneldir. Normal hayatında sex yapmayı seven veya sevmeyen erkekler sürekli olarak sex hatlarında aradıklarını bulmak istemektedirler. Bu nedenle de erkeklerin sık sık tercih ettiği bu hatlardaki kadınların da kişinin özel dakikalar geçirmesini sağlarlar.

Genel olarak sex hattında ne yapılır sorusunun cevabı ilk etapta kadının kendi fiziksel özelliklerinden bahsetmesi ile başlar. Karşı cins, fiziksel özelliklerinden bahsetmesinin ardından karşısındaki insandan penis boyu gibi cinsel bilgiler ister.

Bu bilgilerin anlatılmasının ardından kadın, bu fiziksel bilgilere göre karşı cins ile farklı fantezilerini anlatmaya başlar. Burada hizmet veren kadınlar karşısındaki insanın ruh haline göre hizmet verirler. Bu ruh hali ve psikolojiye göre hizmet veren kadınların en önemli özelliği ise ses tonu ve cümlelerden yaklaşım tavırlarını belirlerler. Telefon konuşmasında erkek mutlaka kendi belirlediği mutluluğun çok üst seviyesinde bir refah yaşar.

Çünkü bu hatlarda hizmet veren kadınlar son derece profesyoneldir. Bu tarz hatları genel olarak konuşmaktan çekinen ve toplum içerisinde sex ihtiyacını farklı yollarla gidermek isteyen insanlar için son derece uygundur. Ancak bu da farklı bir deneyim ve tatmin şeklidir. Böyle bir ayrım bulunmamaktadır. Ancak toplumdan bir şekilde sıyrılmış olan insanlar burada aradıkları mutluluğu bulabilirler.

Bu hatların seçilmesinde bir diğer seçenek ise sadece yalnızların başvurduğu bir yöntem olarak algılanmamasını gözler önüne seriyor. Erkekler, cinsel anlamda partnerlerinden bir beklenti içerisine zaman zaman girerler. Ancak partnerin ruh halinin bozuk olması, özel gününde olması veya o ara ikili ilişkide yaşanan sorunlardan ötürü bu istek yerine getirilemeyebilmektedir. Bu nedenle de sex hatları bir acil müdahale görevi görür. Bu tarz ikili ilişkilerde elde dilemeyen mutluluk bu hatlar üzerinden çok rahat bir şekilde ve aynı samimiyetle giderilebilmektedir.

Sex Hattı Boşaltan Kadınlar

Kadınların cinsel gücü oldukça yüksektir. Bu nedenle de erkek üzerinde önemli bir etkisi vardır. Ancak bazı kadınlar bu gücünü son derece etkili bir şekilde kullanabilmektedir. Bu nedenle de telefonda sex hizmeti veren kadınlar bu kişilerden seçilir. Kadının son derece özgüvenli olması gerekmektedir. Bu tarz sex hattı boşaltan kadınlar arasında en yüksek şansı olan kişilerdir.

Ancak gerçek bir cinsel ilişkide olduğu gibi herşeyi partnerden beklemek de hayal kırıklığı yaratabilir. Bu nedenle sex hattı boşaltan kadınlar diye ince bir çizgi veya tanım yoktur. Sex hattında konuşulan kadınlar arayan kişiyi rahatlatır ancak boşalmak tamamen erkeğin elindedir. Bu nedenle de erkeğinde böyle bir sohbete hazır olması gerekmektedir.

Can sıkıntısından ötürü aranan bir sex hattının bir yararı pek olmaz. Bunun için erkeğin içinde mutlaka bir cinsel istek olması gerekmektedir. Telefonda da olsa burada hizmet veren kadınlar dişi olduklarını hissetmek isterler bu nedenle de erkeğin cinsel isteğinin tam bir haz için hazır olması gerekmektedir. Burada hizmet veren kadınların işi olduğu için erkeği tahrik etmek için en güzel cinsel fantezilerini gösterirler. Erkeğinde mutlaka bu ahenge uyması gerekmektedir.

Sex Hattı Gerçek mi?

Telefonla orgazmi merak eden kişilerin en çok merak ettiği sex hattı gerçek mi sorusudur. Sex hatları son derece gerçek olan numaralardır. Sex hattında gerçek kadınlarla konuşup iletişim kurarsınız. Ancak bazı sex hatlarında isteğe göre cinsel hikayelerde dinlenebilmektedir. Bunun ayrımının çok iyi yapılması gerekmektedir. Gerçek kadınlarla gerçek bir sohbet ortamı hazırlanabileceği gibi hikayerl dinlenerek de bireysel orgazm sağlanabilmektedir. Bazı numaralar sadece hikayeler üzerinde hizmet vermektedir. Bu nedenle de bazı insanların aklında sex hattı gerçek mi takılıyor. Bu tamamen insanın seçeneğine bağlıdır. Eğer canlı bir konuşmaya yapmak yerine sex hikayesi dinlemek isteniyorsa, bu seçenekte mevcuttur.

Bu hatların gerçek olmayan tamamen dolandırıcı olarak bir seçenek gören insanlarda bulunmaktadır. Bu tarz numaralar belirli bir para isteyerek veya kart bilgilerini isteyerek niyetlerini en başında belli ederler. Bu durumlarda hemen konuşma bitirilmelidir. Konuşmanının uzaması da yine kişisel bilgilere ulaşmak adına bir seçenek olarak görülebilmektedir. Kişisel bilgilerin verildiği numaraların mutlaka yasal mercilere bildirilmesi gerekmektedir.