Telefonda Sex

Sex cinsel ihtiyaçların, arzuların dışa vurumudur. Aşktır, tutkudur. Her erkek ve kadın bunu delice arzulamaz mı? Sen de arzuluyor musun bir kadını, bir erkeği ya da sadece bu ilişkiyi? Kimi zaman ansızın uyanıyorsun ve susarcasına canın istiyorsa bil ki yalnız sayılmazsın. Gecelerini ateşlendiren o kadın artık bir telefon uzağında. Seni tüm şehvetleriyle içine alacak o erkek belki de hattın ucunda olabilir.

İçindeki yangına çözüm bulmak için daraldığın gecelerde, aşkından deli divaneye döneceğin, sesiyle büyüleyecek partnerinle konuşmak seni rahatlatacak ve tüm gece mışıl mışıl uyumanı sağlayacak. Sabah gözünü açtığında yine rahatça ulaşabileceğin o gizemli ses o tutkulu aşığa nasıl ulaşabilirsin, biliyorum. Hemen telefonda sex hattı ile kolayca hayallerinin aşkı baş ucunda olabilir. Onunla saatlerce birlikte eğlenebilirsin.

Peki, telefonda sex nasıl yapılır sen nasıl ulaşabilirsin? biliyorum. Detaylıca anlatmak gerekirse telefonda sex yapan kadınlar sandığından daha azgın ve şehvetli halleriyle seni büyüleyecekler.

Telefonda Sex Nasıl Yapılır?

Sex muhabbetlerine belki de en çok yakışan kahkahaları ile kalbini cezbedecekler, seni serin sularda yüzdürecekler. Tatlı sesleri gecelerine ışık olacak. Hoş bir gülüş ile için içine sığmayacak. Gecelerine ay gibi doğacaklar. Muhabbet önce nasılsın neler hissediyorsun ile başlar belki. Önce tatlı tatlı kendinizden bahsedersiniz. Zaman geçtikçe işler kızışır ve sesleriniz birbirinize nefes olur.

Kendini anlatırken sesin içten ve derinden gelmeli. Eksiksiz anlatmalısın boyunu ve vücut hatlarını. Karşındaki kadının ya da erkeğin en çok beğeneceği kısımlarını ön plana çıkarmalısın. Vücudunu dilinle tanıtmalısın. Sesin vücudunun her bir zerresini karşı tarafa hissettirmeli. Aşkın doruklarına çıkabilmek için bu gerekir. Kendini tanıtma faslından sonra karşıdakine tatlı tatlı sorular sorabilirsin.

Telefonda Sex Numaraları

Arzu ile dolup taşan sen telefonundan o seksi kadına ulaşabilirsin. Onlar seni bekliyorlar. Senin sesini ve şehvet dolu vücudunu düşlüyorlar. Onlara sadece sen yetebilirsin ve yanarcasına taşkın arzuların onları kesebilir. Kendinden emin o seksi kadınlar ile saatlerce konuşabilir ve kendini tatmin edebilirsin. Nefes nefese sohbetlerin başrolü sensin. Onları sesinden mahrum bırakmamalısın. Erkekliğini anlatmalısın ve onu nasıl seveceğinden bahsetmelisin.

Performansını sesinle ona göstermelisin ki telefonda sana aşık olan kadını zevkten zevke uçurmalısın. Bir bluz, bir etekte seviyor olabilirsin belki de transparan bir jartiyer hepsiyle ayrı ayrı fantezilerini yavaş yavaş ve hissederek anlatmalısın. Belki bir çırpıda iç çamaşırını sıyırıvereceğini söyler sana ya da belki de düğmelerini koparabileceğin bir gömlek giyiyordur.

Telefonda Sex Hattı

Birçok kere arayıp bulamadığın aşk ve mutluluk belki de bir telefon uzağında olabilir. İçine akacak o sevgili seni bir telefon uzağında bekliyor. Sana kendini anlatacak. Fantezilerinden bahsedecek. Belki de ortak hayal ve fantezilere sahip olduğun aşkı telefonun ucundaki seksi kadında bulacaksın. Senin için yanan bir kadına ne kadar dayanabilirsin ki?

Duvara yasladığın kadın olabilmenin dayanılmaz isteği ile yanan kadınlar telefonda bunu itiraf ediyorlar. Sen ise çılgınca onlara yapabileceklerini anlatıyorsun. Nefesinle büyüleyebileceğinden, sertçe ya da nazikçe dokunduğun tenlerinden alevler çıkartacağını biliyorsun. Günlerce doldurduğun içini bir çırpıda haykıra haykıra boşaltabileceğini hissediyorsun.

Kadının sesi seni gaza getirmemesi için direniyorsun ama her zerresini sesinden anlamaya başladıkça kendini durdurmak konusunda zorlanıyorsun. Ellerini vücudunda gezdiriyor ve onu aramaya başlıyor tüm benliğin fakat sesi seni çepeçevre sarmalıyor. Önce sessizleşiyor sonra birkaç baştan çıkarıcı sözcük mırıldanıyorsun, kadının telefonda seni duydukça inlemeye başlıyor. İşlerin kızıştığını hissettikçe tenleriniz ısındıkça ısınıyor. Ona sahip olmak için deliriyorsun o ise telefonda senin için çıldırıyor.

Tüm üzerinizdekilerden kurtulup, birbirinizin olmanın tadına varmak için ölüyorsunuz. Kadının telefonda sesi kesikleştikçe mest oluyorsun. Sen de kendini hızlandırıyor ve teslim olmamak için direnmeye devam ediyorsun. Göğüs uçlarının dikleşmesinden, fazlaca ıslandığından bahsediyor. Sen telefonda sex numaraları ile ulaştığın bu kadına teslim olmak üzeresin. Coştukça durmak bilmeyen nehirler gibi, artık birbirinize doğru akmaktasınız.

Seni bekleyen çöllerde susuz kalmışçasına senin için yanıp tutuşan bu kalbi, yalnız ve bir başına bırakmak istemeyeceksin. Onunla delilerce telefonda sex konuşup birlikte neler yapabileceğinizi anlatacaksın. Sesine aşık olduğundan bahsedip ona baştan çıkarıcı övgüler yağdıracaksın.

Sana çok aşık telefonun ucundaki bu güzelliğe kıyamacaksın. Ondan ayrılmak istemeyecek ve her daim onunla olmak için fırsat kollayacaksın. Aşkın saf, temiz bu haliyle onun sesi seni sarıp sarmalıyor ve sen onsuz yapamıyorsun. telefonda sex yapabileceğin alevli ve güzel anlarını birlikte yaşamak isteyeceğin kadınlar bekliyorlar.

Telefonda Sex Yapan Kadınlar

Bu güzel ve alımlı kadınlar harika vücutları ile seni bekliyor. Bir hat uzağında bir numara ile yanında olabilirler. Sen ise onların arzu ve istekleri ile yanıyorsun. Aşkın çılgınca içinden taşıyor. Kadın telefonu nazikçe açıyor ve sesi ile seni büyülüyor. Alımlı ve senin olmayı arzulayan, şehvetle dolu büyüleyici güzellikte bu kadının tek isteği seninle sohbet edip serinlemek olduğunu biliyorsun. Kendinden övgüyle bahsederken aralara sıkıştırdığı ve seni kendine bağlayan göğüsleri, ince beli ile hayallere dalıyorsun. Ara ara kendinden geçip sesini duyamadığın hayallerindeki prenses ile baş başa ve birliktesin.

Onu her arayışında kalbinde biriktirdiğin aşk ve arzu artıyor. Çünkü sesinde huzuru buluyorsun. Gülüşünde eriyor ve onu kendine çekmek için yanıyorsun. Sen yanarken o da içten içe alev alıyor. Aşkın en can alıcı hali ikinizi de etkisi altına almışken nefeslerinizin derinliği yolun sonunu kaybettiriyor. Gözlerini kırptığını hayal edersin. Bir dondurma bir şekeri yalayışı seni senden alacak bilirsin. Yavaşça seni elleri ile kendine çekeceğini sonra gözlerine bakarak seni öpmeye yelteneceğini düşünüyorsun. Dudaklarını kendi kendine ıslatmak ile yetiniyor ve o güzelliğin seksi sesinden kulağını alamıyorsun.

Saçlarından bahsederken türlü fanteziler kuruyor ve at kuyruğu yaptığı saçlarını tutup seks hayallerinin içine konduruyorsun. Giydiği kıyafetin rengini hatta kumaşını bile sana söylüyorken sen onu daha da çok istiyorsun. Belki bir saten elbise ile ne kadar güzel olduğunu düşlerken, sıcacık teninde kayan parmak uçlarını bir an önce vücudunda gezdirme isteği seni senden alıyor. Baştan aşağı öpmeyi istiyorsun. Belki biraz çılgınca sarılmak, dilini ustaca kullanmanın onu nasıl da yoldan çıkaracağını anlamaya başlıyorsun.

Sesine aşık olduğun kadın da uslu durmayarak sohbeti pervasızlaşıyor. Sana bakışlarının büyüleyiciliğini anlatıyor. Teninin rengini ve ellerinin maharetini kıkır kıkır gülümseyerek söylüyor. Bu işte iyi olduğunu biliyorsun artık. Çünkü telefonda sex yapan kadınlar sesiyle büyülemenin ustasıdırlar.

Dillerini kullanmasını çok iyi bilir ve telefondan önce kalbine sonra tüm benliğine gireceklerdir. İçinde hissedebileceğin bir kadın olan o ses sadece sana hitap ediyor ve sana özel oluyor. Bunun zevkini daha önce tatmadıysan geç kalmışlığını bırakıp anın tadını çıkarmalısın.

Nefes kesen güzelliğini hayal edip kendini çıldırtmak üzeresin. Yanında elin göğüslerinde yavaşça gezdirdiğin bacaklarında olduğunu hayal ediyorsun ve hattaki güzellik bunu biliyor. O da seni istiyor. Seninle çılgınlarca sevişmenin hayallerini kurduğunu anlıyor. Sen ise telefonda sex numaraları buluyor o güzelliklerle kavuşmanın mutluluğuna eriyorsun.